פורץ מנעולים

שירות פורץ מנעולים בירושלים – 1800-222-500
הגעה מיידית של בעל מקצוע שישרת אותך נאמנה – באיכות מקצועית גבוהה, ללא פשרות, אך גם במחירים הוגנים ושפויים !

התקשר עכשיו לתיאום הגעה מיידית 1800-222-500

אנו מעניקים מגוון רכב של שירותים:
1) שירות פורץ רכב בירושלים – עבודה נקיה ומקצועית – ללא שריטות ! טיפול בכל סוגי המכוניות – הכרה וידע לגבי כל הדגמים של כל היבואנים – עבודה על-פי הוראות יצרן, ועל-פי החוק.
2) שירותי פריצת כספות בירושלים – פורץ כספת: שירות אמין ומקצועי – עם ניסיון של מעל 15 שנה בפריצה פתיחה השמשה ותיקון של כספות אי-אפשר להתבלבל – ויש לחייג רק אל מוקד המנעולנות.
3) שירות פורץ אופנועים / פריצת מנעול אופניים: ידע נרחב והיכרות עם אופנועים מסוגים שונים, ללא תלות בנפח המנוע, בסוג האופנוע (כביש או שטח), וללא תלות בסוג היצרן או הדגם – אנחנו מתמודדים עם הכל! כמובן שגם פתיחה של מנעולי אופניים היא שירות שאנחנו מעניקים.
4) פריצת דלתות בירושלים – זקוקים לפריצה של הדלת – מחפשים מישהו שיגיע מהר ויציל את המצב? יפתח את הדלת ויניח לכם לנצל את שארית היום? אנחנו נגיע בתוך כ-20 דקות, ונבצע פריצה מהירה ויעילה – שתשמר עד כמה שאפשר את הדלת. במידת הצורך נחליף מנעולים, צילינדרים, ואף את הדלת עצמה (רק אם תחפצו בכך, כמובן).
5) ואיך אפשר בלי לסכם את שירות הבית שלנו – שירות מנעולן בירושלים הרי בסופו של יום כל השירותים הללו נכנסים תחת קורת גג אחת, אצלנו במוקד המנעולנות ירושלים – שם אנחנו מעניקים את כל שירותי הפריצה, האבטחה, המיגון והביטחון – והכל תחת קורת גג אחת איכותית ומרכזית.

סגור לתגובות