מנעולן במודיעין – זוכרים שהאוטו שלכם ננעל באמצע הדרך ?

זה קורה לכל אחד באיזשהו שלב – למישהי נטרקת הדלת, למישהו אחר נגנב המפתח, למשפחה אחרת נכנס פורץ והיא צריכה להחליף את המנעולים במהירות ולהתקין דלת פלדלת חדשה ליתר ביטחון ולמישהו אחר ננעלה דלת המכונית.

המצבים הללו הם חלק מהחיים ולא ניתן לצפות אותם, (ניתן רק להשתדל לנהוג בצורה בטיחותית) ולכן יש להיות מוכנים ולקשור קשר עם מנעולן מקצועי ובעל תעודה יושר ממשטרת ישראל. במידה ותפנו אל מנעולן אמין ובעל המלצות, תוכלו להפחית את הסיכונים. זכרו – המנעולן נכנס לביתכם, פורץ את דלת המכונית שלכם, פורץ את הכספת הפרטית שלכם, משכפל לכם מפתחות וכו', אם אתם גרים במודיעין והסביבה – אנו נספק לכם שירותי פורץ מנעולים במודיעין לכל משימה שתצטרכו.

במידה והחלטתם לאתר מנעולן מתאים, חשוב שתבחרו מנעולן אשר עובד באזור המגורים שלכם – אם אתם מתגוררים במודיעין – בחרו במנעולן אשר עובד במודיעין, בצורה זו תוכלו לקבל שירות מהיר ולא תתקעו מחוץ לבית, מחוץ למכונית וכו' למשך זמן רב.

מנעולן שמספק שירות במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, יוכל להגיע בשעות הבוקר המוקדמות, באמצע הלילה וכו'. בצורה זו יהיה לכם למי לפנות ותוכלו לחוש מוגנים ובטוחים.

לימודים קשים ועבודה מורכבת

מנעולן מקצועי הינו מנעולן שרכש השכלה בסיסית בתום המנעולנות, השתתף בקורס מנעולנות וקיבל תעודת יושר מטעם המשטרה. בתעודה יהיה רשום כי אין למנעולן עבר פלילי.

חלק מהמנעולנים עוברים הכשרה נוספת ומתרגלים את הלימודים אצל מנעולן וותיק.

עבודתו של המנעולן אינה פשוטה – עליו להכיר את כל המנעולים ולדעת כיצד לפרוץ את כל סוגי דלתות הבתים, המכוניות, הכספות, המשאיות וכו', עליו לעבוד עם הכלים המקצועיים ביותר, הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ולהתגבר על כל בעיה (במידת הצורך עליו לחשוב בצורה יצירתית), עליו להגיע במהירות ולעבוד במהירות, עליו להיות זמין וערני לאורך כל שעות היממה, המנעולן צריך לדעת כיצד להתקין מנעול ביטחון, איך להרכיב דלתות מגוונות, כיצד לשכפל אימובילייזר ועוד.

מנעולן למצבי חירום – כי לפעמים עבודת המנעולן מצילה חיים

עבודתו של מנעולן במודיעין והאזורים הסמוכים יכולה להציל חיים. במצבים של שריפה, תאונה וכו' יכול המנעולן לסייע מאוד.

עבודה מהירה, ערנות, ניסיון נרחב וידע במגוון שיטות לפריצת מנעולים – (בין השיטות הללו ישנו שימוש בלהבים ופריצה באמצעות חומר נפץ), עשויים להציל אנשים.

בשל כל הסיבות שהוזכרו, מומלץ לצור קשר מבעוד מועד ולדעת כי במידת הצורך יש לכם למי לפנות. הפנייה למנעולן תרגיע אתכם ותסייע לכם לחוש ביטחון.