א.א.א. מנעולי שמאי בע"מ
שיחת חינם:

 072-257-51-82

 הגעה תוך 15 דקות!

מנעולן במרכז העיר ירושלים

נמצאים במרכז העיר ירושלים, וזקוקים לשירותי מנעולן?
תושבי שכונות נחלאות, רחביה, מרכז העיר בירושלים ושכונות נוספות – הגעתם לאתר הנכון ! מוקד המנעולנות בירושלים תשמח לשרת אתכם ולשלוח אליכם מומחה – איש מקצוע אמיתי – שיעניק לכם שירות חם ואדיב, עם הקפדה על כללי מקצועיות מחמירים וסטנדרטיים גבוהים מאוד.

הטלפון שלנו: 1800-222-500

אנו מצפים לשיחת הטלפון שלכם. הגעה למרכז העיר בתוך 10-20 דקות, תלוי בשעות – השירות הכי מהיר וזמין שאפשר לבקש.

למה ראוי לצפות כאשר מזמינים שירותי מנעולן?
פעמים רבות אנו נפגשים עם לקוחות שמאוד מרוצים מהשירות שלנו, ואפילו מופתעים מרמת ואופן השירות שקיבלו. פעמים רבות הם מספרים שבמקרי עבר בהם נזקקו לשירות של פורץ מנעולים הם קיבלו שירות ברמה הרבה פחות טובה ומקצועית ממה שקבילו אצלנו, אבל הם לא התלוננו, כי הם לא ידעו שמגיע להם לקבל יותר. לכן החלטנו לרשום את המאמר הזה, שיעסוק בשאלה המופיעה בכותרתו – למה בעצם ראוי ונכון לצפות כשאנו מזמינים שירותים של מנעולן בירושלים? איך נדע שקיבלנו אתה מה שמגיע לנו, ומה לעשות אם 'עבדו עלינו'.

 

1) ראשית, יש לצפות כי זמן ההמתנה יהיה קצר, ובכל מקרה לא יעלה על 30 דקות, גם אם הנכם מתגוררים בשכונות שבקצה העיר. שירות פריצה איכותי יוכל להתחייב על זמני הגעה מינימאליים לאורך רוב שעות היממה. כמובן שאם מדובר בשירות שאינו דחוף (למשל אם אתם מעוניינים לרכוש מערכת אבטחה או כספת חדשה) אין חשיבות מיוחדת לזמני המתנה והגעה קצרים. עם זאת, כאשר מדובר במקרים יותר דחופים, קל וחומר מקרי חירום, החשיבות של זמן המתנה קצר עולה באופן דרסטי.

2) שנית, ניתן ואפשר לצפות כי השירות יהיה נעים, אדיב ולבבי. הרבה פעמים אנו שומעים סיפורים על בעלי מקצוע גסי רוח, לא נעימים ולא אדיבים. אנחנו מאמינים ששירות טוב צריך להינתן עם חיוך, עם הסבר סבלני ומפורט ללקוח על הפעולות שאנו הולכים לבצע, ועם אפשרות לתת ללקוח לבחור מה טוב לו, מה הוא רוצה לקבל, מבין האפשרויות השונות והמחירים השונים. הדבר צריך להיאמר – אין שום סיבה שאם אנחנו מזמינים מנעולן בירושלים, אפילו בשעות הקטנות של הלילה, ולא נקבל שירות אדיב ולבבי, שהרי כל נותן שירותים צריך לדאוג לרווחתו ושל הלקוח ולכך שהלקוח יהיה מרוצה לא רק ממה שהיא קיבל, אלא גם מאיך שהוא קיבל.

3) שלישית, ניתן ואפשר לצפות לשלם מחיר סביר, הגיוני והוגן. במקומותינו נפוץ כי פורצי רכבים או מנעולים מסויימים נוהגים "לדפוק מחיר לפי פרצופו של הלקוח". כלומר, אם הגיעו ללקוח בבית יפה ורחב ידיים הם לא יהססו לדרוש אלפי שקלים על עבודות קצרות ופשוטות. תופעה חמורה לא פחות היא ניסיון של גורמים מסוימים לנצל את תמימותם של סטודנטים, שלרוב לא מנוסים בהזמנת שירותי מנעולנות ולגבות גם מהם מאות רבות ואף אלפי שקלים על עבודות פשוטות שיכלו בקלות לעלות כרבע מהמחיר. לעומתם, אנחנו מאמינים שאת העבודות יש לתמחר לפי מורכבות העבודה, החומרים בהם אנו נשתמש בעבודה, השעה (יום או לילה), והזמן שהעבודה לוקחת. המחירים שאנו קובעים לכל עבודה ינתנו באופן זהה לכל לקוח, בלי קשר להיותו עשיר, או תמים. אצלנו הגינות זה בדם, ולא נסכים לעולם לרמות לקוח בשביל בצע כסף.

4) רביעית, ניתן ומותר לצפות לאחריות. כן – אחריות על המוצרים ו/או השירותים. לדעתנו לא מקובל שבעל מקצוע יבצע עבודה כלשהי בלי להיות אחראי ולו במידה מסוימת על מה שביצע. אנחנו מאמינים כי תקופת אחריות של 3 שנים היא ראויה, נחוצה, ומספקת כדי להגן על הלקוחות שלנו. ולכן – כשאתם מזמינים שירותים כאלו אתם צריכים להרגיש מאוד בנוח לדרוש שכל עבודה שמתבצעת, וכל פריט שנמכר לכם יהיה עם תקופת אחריות מסוימת, בה הגורם המקצועי מבטיח לתקן ולטפל במידת הצורך, ללא תשלום נוסף.

טיפ קטן ונוסף בהקשר זה – נסו לחשוב למה אלו שלא מוכנים לתת אחריות באמת לא עושים זאת. אולי זה בגלל שהם לא מאמינים בעצמם באיכות העבודה שהם מבצעים? או שהם קונים חומרים זולים וחוסכים עליכם? ומהעבר השני – נסו לחשוב מדוע אלו שכן מאפשרים תקופת אחריות ארוכה – עושים זאת בביטחון ובלי חשש, ודי לחכימא ברמיזא.

5) חמישית, דבר נוסף ומאוד חשוב, שאפשר לצפות לו כאשר מזמינים ומשלמים על עבודתו של מנעולן בירושלים זה כמובן מקצועיות ורמת ביצוע איכותית. אנו מתכוונים הן למקצועיות בשלב פריצת המנעול או הכספת, והן לרמת גימור גבוהה בהתקנת מוצרים, ובסיום העבודה. ראוי ונכון לצפות שכאשר סיימו לטפל בכם ישאירו את השטח נקי, לאחר עבודה מסודרת ונקייה, כאשר רמת הגימור של ההתקנות מושלמת (בלי זיזים שיוצאים החוצה, ובלי ברגים שאינם במקומם). חלק מהמקצועיות זה גם לדעת להמליץ ללקוח על שירות שיכול לענות על הציפייה והמטרה של הלקוח. כך לדוגמא, יש לקוחות שמה שיענה על צורכי האבטחה שלהם זה התקנת כספת, בעוד אצל אחרים נדרשים אמצעים הרבה יותר מתוחכמים כמו גלאי נפח, מזהה ביומטרי (תביעות אצבע, על-פי רוב), מערכות אזעקה, טלויזיה במעגל סגור ועוד. ברור שהאופציה הראושנה זולה לאין ערוך לעומת האופציה הקיצונית השניה שהוצגה. מקצוען אמיתי ידע למצוא את נקודת האמצע, ולהציג ללקוח את מה שהוא צריך – בלי שהלקוח יצטרך להוציא כספים רבים ומיותרים מצד אחד, אך מצד שני באופן שיבטיח רמת אבטחה ראויה ונאותה ללקוח.

איך נדע שקיבלנו את השירות ברמה הנדרשת?
ובכן, איך נדע אם באמת קיבלנו שירות ברמה שראוי ואפשר לצפות אליה? ובכן הדבר יחסית פשוט. נפעל בשני שלבים:

א – בשלב הראשון נסתמך אך ורק על האינטואיציה שלנו. כמאמר הקלישאה "הלקוח תמיד צודק" – כלומר אם יש לנו תחושה שרימו אותנו, או קיבלנו יחס לא מספיק טוב – כבר נדע שלא קיבלנו שירות ברמה הנדרשת וברמה שאפשר לדרוש ולצפות מעת מנעולן מומחה בירושלים – שכן אנו הלקוחות, ומגיע לנו הטוב ביותר.

ב- לשלב השני נגיע רק אם עברנו את השלב הראשון בהצלחה. כלומר – גם אם מבחינת אינטואיציה אנו מרוצים מהשירות שקיבלנו – עדיין יש מקום לבחון ולשאול את עצמנו – האם באמת קיבלנו שירות ברמה שיכולנו לקבל. כלומר – האמת באמת קיבלנו תמורה מלאה וראויה לכספנו? ועל כך נענה כאמור דרך סיכום מאמר זה: האם זמן ההגעה היה קצר, והתאים לציפיות שלנו? האם השירות היה לבבי, חם אוהד ואוהב? האם שילמנו מחיר הוגן סביר והגון? האם קיבלנו הבטחה ואחריות לתקופה מספקת, שתענה על הצרכים שלנו? ומעל הכל – האם קיבלנו שירות מקצועי ברמת גבוהה?

אם התשובות לכל השאלות הללו היא כן – תוכלו להיות בטוחים שקיבלתם את השירות ברמה הנדרשת, ושלא יצאתם פרייארים.

לעומת זאת, אם על אחת מהשאלות עניתם לא – כנראה שלא בחרתם בטובים ביותר. אנו מזמינים אתכם לבחור ולהתקשר רק עם הטובים ביותר – אנחנו – מוקד המנעולנות בירושלים, המספקים מגוון רחב ומקיף של שירותי פריצה במרכז העיר ובכל שכונות העיר.

מצפים לטלפון שלכם ! חייגו עכשיו ! 1800-222-500


א.א.א. מנעולי שמאי בע"מ
שיחת חינם:

סניף מרכז העיר: 02-6246655
סניף צפון העיר: 050-5374022
סניף מלחה והדרום: 02-5796751
סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143
shamailocks@walla.co.il
 

 הגעה תוך 15 דקות!

א.א.א. מנעולי שמאי בע"מ - 072-257-51-82 שיחת חינם

סניף מרכז העיר: 02-6246655   |  סניף צפון העיר: 050-5374022   ||  סניף מלחה והדרום: 02-5796751   |   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143   |   shamailocks@walla.co.il