מנעולן בירושלים – שירות מהחוץ אל הפנים

מדוע חשוב לאבטח גם את הכניסה החיצונית של הבית? האם לא מספיק להכניס כמה עזרי אבטחה בפנים הבית ולהסתמך עליהם? קשה מאוד לומר מהו האזור החשוב ביותר בבית ובעסק מבחינת האבטחה, הפנימי או החיצוני. מהפן המקצועי אין לבטל אף שטח מבחינה בטיחות ואבטחה.

האפשרויות למיקסום האבטחה, ועוד הרבה לפני כן, את יכולת המניעה דורשת מבעל העסק או בעל הבית, לתת את הדעת על שני התחומים הללו – מנעולן בירושלים יוכל לתת לכם טיפים שימושיים למניעה והגנה בפני פורצים ומרגלים

אנשי מקצוע רבים, נוהגים להקביל פתרונות חלקיים בכלל ובתחום האבטחה בפרט לפעולת שמירה חום הגוף של שמיכה. פתרון חלקי בתחום מערכות האבטחה, כמוהם כמו התכסות בשמיכה קצרה מידי: מהו החלק החשוב ביותר בגוף לשמירה בפני הקור: האם זהו פלג הגוף העליון או התחתון? אין ספק ששניהם חשובים באותה המידה, כך, גם פנים או חוץ הבית או העסק שלכם.

צעד מונע ראשוני כחלק מפתרונות האבטחה

הצעדים הראשוניים למניעת פריצות והשגת גבול, הם בתחומים החיצוניים של הבית או העסק, שתילת מערכות אבטחה, כמו מצלמות והזעקות, בגינה, ואפילו בתוך הצמחייה, במיוחד באזורים כמו צמחייה סבוכה, כאשר אף אחד אינו בבית הם פתרון מושלם להפתעת פורצים והרחקת מזיקים אנושיים מהגינה שלכם. זהו אחד הפיתוחים המתקדמים ביותר בתחום האבטחה החיצוני וניתן למצוא אותו בבתים פרטיים ובכניסות פרטיות לבתי עסק גדולים. פתרונות חיצוניים לאבטחה יעילה הינם צעד ראשון ועיקרי בחשיבותו, לצורכי בקרה ושיפור מנגנוני השליטה וההגנה על השטח הפרטי

דלת מאובטחת- מערכת אבטחה סגורה

הזעקה בסגנון המתאים במיוחד לבתי עסק, היא הזעקה ומערכת אבטחה מובנית בתוך הדלת המופעלת בצורה שקטה המבוקרת על ידי המזכירה ו/או צוות האבטחה ובאופן רועש או שקט כאשר בית העסק ריק או כמעט ריק מעובדים, הבחירה בין שיטות הפעלת ההזעקה חלוקות בין בעלי העסקים או הבתים השונים, חלקם סוברים כי בבתים פרטיים עדיפה האזעקה הרועשת להרתעה ראשונית של הגנבים אבל דווקא בעסקים אלמנט ההפתעה של גורמי הבטחון חשובה ויעילה יותר, במיוחד במקומות כמו עסקים גדולים בעלי שטח גדול.

אפשרות נוספת בה ניתן להשתמש היא אופציית נעילת פתחי היציאה במצבים של חשד לקיום משיגי גבול, זוהי אופציה מתקדמת ויקרה יותר, הקיימת בארגונים ומוסדות גדולים, כמו, מוסדות בנקאיים ומוסדות ממשלתיים הכוללים אנשי אבטחה בנוסף לעזרי האבטחה.

סמוי וגלוי – היתרונות שבקוטביות במערכות האבטחה

מערכות סמויות וגלויות מומלצות בדיוק באותה מידה המומלצות במיוחד. מנעולן בירושלים והסביבה, יוכל להתאים לכם מערכות כאלה, הסמויות להרתעה ראשונית והסמויות למקרה של נטרול המערכות הגלויות ו/או בקרה על מקומות רגישים יותר בהם ההמלצה היא להעזר במערכות אבטחה סמויות.

מנעולן בירושלים, או בכל מקום אחר, בעל ניסיון וידע במנגנוני אבטחה שונים, ידע לתת לכם המלצות וטיפים מותאמים אישית, לצרכים, לציפיות ולדרישות שלכם. ואל תשכחו, אבטחה יעילה בפנים ובחוץ, תבטיח את הבית/העסק, בפני פריצות ופגיעה באחוזים גבוהים במיוחד.