א.א.א. מנעולי שמאי בע"מ
שיחת חינם:

 072-257-51-82

 הגעה תוך 15 דקות!

מנעולן רכב בירושלים

אנו במוקד המנעולנות, מספקים שירותי פורץ רכבים וכן שירותי מנעולן בירושלים, ונשמח להעמיד לרשותכם את מיטב בעלי המקצוע בעיר ירושלים.
אם תבחרו להרים את הטלפון ולחייג אלינו למוקד, 1800-222-500 – תוך מספר שניות תשוחחו עם מומחה לפריצת רכבים שישמח לעזור לברר מה בדיוק הבעיה, מה אתם צריכים, ולהציע לכם פיתרון זול, אמין ומקצועי.

להלן היתרונות הגדולים בעבודה איתנו – מנעולן רכב בירושלים:

הגעה סופר-מהירה:
לא משנה באיזה שכונה אתם מתגוררים, אם נתקעתם בכניסה לעיר, או במרכז העיר – אנחנו נוכל להגיע אליכם החל מ-8 דקות בלבד מרגע קבלת השיחה. אנו מעניקים שירותי מנעולן רכב בירושלים בפריסה רחבה המבטיחה לכם שברגע שתצטרכו אותנו – אנחנו נהיה שם. אצלנו לא תשמעו תירוצים כמו "התעכבתי אצל לקוח אחר" או "היו עומסי תנועה". אנו יודעים לתת הערכת זמן מדויקת – ועומדים במילה שלנו. אנו מבינים שללקוחות שלנו אין זמן וסבלנות לחכות זמן רב רק כדי שיפתחו להם את הרכב, קל וחומר במקרי חירום, ולכן תפיסת העולם שלנו גורסת שעלינו להגיע לכל לקוח, לא משנה איפה הוא ממוקם, תוך מקסימום 30 דקות.
לא מאמינים שאפשר לעמוד בזמנים כאלו? נסו אותנו? חייגו עכשיו ותבקשו הערכה תוך כמה זמן פורץ רכבים מיומן יוכל להיות אצלכם.

מחירים קבועים, נוחים והגיוניים:
אצלנו אין "אותיות קטנות", הפתעות או רמאויות. אצלנו הלקוח משלם רק על דברים שהוא צריך ושהוא ביקש, לא מנסים "לדחוף" ללקוח פריטים מיותרים או עבודה עיקרת. אנחנו מבצעים רק מה שצריך, כדי לחסוך ללקוחות שלנו עלויות, ולהציע מחירים הוגנים ותחרותיים. אצלנו יש מחיר קבוע לכל עבודה. כל שירות מתומחר באופן מסודר ומאורגן, כך שתוכלו להיות בטוחים שלא יצאתם פרייארים ושלא רימו אתכם. אצלנו מאוד חשוב שהלקוחות יצאו בתחושה חיובית ונעימה, עד כמה שאפשר, ולכן אנחנו מקפידים על שקיפות מלאה בכל מה שנוגע לנושאי התמחור של המוקד. תוכלו לקבל שירותי מנעולן בירושלים במחירים נהדרים, ומבלי לפגוע בביצועים, כפי שנרחיב ביתר פירוט בסעיף הבא.

מקצוענות – רמה מקצועית גבוהה לאורך כל הדרך:
אצלנו במוקד שירות מקצועני זה דרך חיים. אין דבר שיותר מרגיז אותנו מלשמוע על לקוחות שקיבלו שירות חובבני מהמתחרים שלנו. לצערנו ישנם גורמים רבים בשוק שמציגים עצמם כמנעולנים מוסמכים בירושלים כאשר בפועל הם עברו הכשרה של פחות מחודש, ולא צברו שום ניסיון מעשי – ומיד הם קופצים ומציעים את עצמם בתור אנשי מקצוע מדופלמים ומוסמכים. בתגובה לתופעה זו אנו במוקד שמנו קו מאוד אדום וברור - אנו שולחים ללקוחות רק מנעולנים בעלי ניסיון מוכח בשטח של 10 שנים לפחות! כן, כן, שמעתם נכון, לא מתפשרים על הרמה ולא על האיכות, אנו עובדים רק עם בעלי מקצוע ששיש להם ניסיון מוכח, ומוניטין מקצועי מכובד, ושהוכיחו את עצמם במשך לפחות עשר שנים, וכך מבטיחים שהלקוחות שלנו יקבלו שירות מקצועי לאורך כל הדרך.

אחריות – מתן אחריות לחומרים ולעבודה:
אנו מעניקים אחריות מלאה למשך 3 שנים על החומרים, וכן אחריות על העבודה (כתלות בעבודה שבוצעה). אם חלילה קרה משהו, אנו נבוא ונתקן ללא שום תוספת תשלום. מהניסיון שלנו פחות מעשירית האחוז (פחות מ-1 לכל 1000 פניות) אכן מבקשים תיקונים או ממשים את האחריות (לרוב בשל בלאי בחומרים) – וזו גם הסיבה שאין לנו כל חשש להעניק את האחריות הזו – כי אצלנו משתמשים בחומרים ברמה גבוהה, חומרים לא זולים ולא פשוטים, ומבצעים עבודה רצינית ומקצועית, איכותית וללא פשרות – כך שאנחנו יודעים שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים, וגם אם חלילה אחת לכמה מאות או אלפי מקרים הלקוח לא מרוצה מסיבה כזו או אחרת – אנחנו נבוא ונבצע עבודה נוספת, ונחליף את מה שצריך להחליף ללא תוספת תשלום (כל עוד לא מדובר בעבודה חדשה לחלוטין, כמובן), כדי שגם לקוחות כאלו ידעו שהם קיבלו את השירות הטוב ביותר שניתן להשיג כיום בנוגע אל מנעולן בירושלים.

אנו מקווים לשמוע מכם במהרה, ולהפוך גם אתכם ללקוחות מאושרים של מוקד המנעולנות בירושלים, שירותי פריצת רכבים, פריצת ותיקון כספות, פריצת דלתות ומנעולנות כללית 24/6 לשירותכם.
 


א.א.א. מנעולי שמאי בע"מ
שיחת חינם:

סניף מרכז העיר: 02-6246655
סניף צפון העיר: 050-5374022
סניף מלחה והדרום: 02-5796751
סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143
shamailocks@walla.co.il
 

 הגעה תוך 15 דקות!

א.א.א. מנעולי שמאי בע"מ - 072-257-51-82 שיחת חינם

סניף מרכז העיר: 02-6246655   |  סניף צפון העיר: 050-5374022   ||  סניף מלחה והדרום: 02-5796751   |   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143   |   shamailocks@walla.co.il