פורץ אופנועים בירושלים

שירות אמין ומקצועי, המגובה בניסיון של מעל 15 שנה בתחום, אישור של משטרת ישראל, ואחריות על החומרים – מבטיחים לך ראש שקט וידיעה שקיבלת את השירות הטוב ביותר.

מחירים סבירים והוגנים: מחירים שווים לכל כיס, לא מופקעים ולא מוגזמים – התקשרו כעת לקבלת הצעת מחיר ותיווכחו שלא מדובר בססמאות ריקות – אלא בתיאור מציאות. אצלנו תיהנו ממחירים הוגנים כל השנה, ולא רק בתקופות מבצעים.

שירותי פריצה של קטנועים, אופנועים, כל הדגמים וכל היצרנים והיבואנים. לא משנה אם מדובר בדגם של 50 סמ"ק, 250 סמ"ק, יותר או פחות, וגם לא חשוב אם מדובר בקטנוע, או אפילו אופנוע שטח – ואפילו פריצת אופניים ופריצת מנעולי אופניים – לנו יש היכרות רבה וידע רב שמסייע לנו להעניק שירותי מנעולן רכב כבר למעלה מ-15 שנה בהצלחה מרובה.

דברים שחשוב לבדוק לפני שמזמינים שירותי פריצה:

ניסיון: האם תסכימו לתת לבעל מקצוע להתגלח על הזקן שלכם? האם הייתם הולכים לעורך-דין או רופא בתחילת דרכו, אם אין מאחוריו בעל מקצוע מנוסה שיכווין את דרכו? אצלנו כל המנעולנים הם בעלי וותק מינימאלי של 15 שנה של עבודה רציפה ואקטיבית בתחום. לא תהיו שפן הניסיונות של אף אחד.

עמידה בזמנים: האם מוכנים להתחייב לזמן ההגעה? אנחנו נודיע לכם בזמן השיחה על זמן ההגעה שלנו (שתלוי כמובן בשעה, בפקקים, במצב התנועה וכו', אך עומד ברוב שעוד היממה על 15-25 דקות), ונגיע בזמן. בלי איחורים ובלי תירוצים. כך שהעיכוב והפגיעה בסדר היום שלכם יהיה מינימאלי.

יחסי אנוש: אם גם לכם חשוב לקבל שירותי מאנשים שאכפת להם, שמעניקים שירות עם חיוך, שחשוב להם שתהיו מרוצים יותר מהכל – תתקשרו אלינו. אנחנו בטוחים שתרגישו בשינוי וברמת שירות שלא הכרתם מעולם, במיוחד בתחום זה של פריצת אופנועים, בו לא תמיד לנותן השירות יש די סבלנות ולעיתים הוא כבר ממהר ללקוח הבא. אנחנו נהיה שם בשבילכם עד שתגידו לנו "תודה, ולהתראות!".
חייגו עכשיו ותהנו משירות נהדר: מוקד המנעולנות בירושלים: 02-0000000