פורץ כספות בירושלים

פריצת כספת בירושלים – שיקולים ונושאים שיש לתת עליהם את הדעת

רשימה זו תתמקד בשיקולים ונושאים שיש להתייחס אליהם ולתת עליהם את הדעת בעת הזמנת שירותי תיקון כספת בירושלים או פריצת כספת בירושלים. בחרנו להציג את הרשימה בתור 10 נושאים שיש לתת עליהם את הדעת, כדי לסדר ולארגן את אותן תובנות ומסקנות שצברנו במשך כל אותן שנים שאנו מעניקים את השירותים שלנו.

כמעט כל כספת אפשר לתקן – אבל לא תמיד זה משתלם. המומחים שלנו יכולים לעזור לכם לתקן כמעט כל כספת בירושלים. כלומר, כל עוד לא שברו את הכספת לחלוטין וריסקו אותה (מה שלרוב לא קורה), אפשר להשמיש את המנגנונים השונים שלה, בין אם מדובר במנגנוני מפתח, חוגה, דיגיטלי ועוד. דא-עקה שלעיתים ממש לא משתלם לתקן את הכספת, שכן עלות העבודה תהיה רבה יותר מאשר החלפת הכספת הפגומה. עם זאת, במקרים רבים אנחנו ממליצים כן לתקן את הכספת הפגומה, וזאת בעיקר במקרים בהם הפגם נגרם עקב שימוש של הלקוח – ולא במקרים בהם הנזק נגרם על-ידי גורם מחבל כמו גנב או פורץ כספות.

כספת שלא מקובעת לקיר או לרצפה לא שווה כלום. אם יש לכם כספת, ואתם לא מקבעים אותה לאלמנט חזק אחר כגון קיר או לרצפה לא עשיתם כלום. רוב הגנבים מספיק חזקים ונחושים כדי לגנוב את הכספת במלואה, ואח"כ בזמנם הפנוי לפרוץ אותה בביתם. לכן, ההמלצה החד משמעית שלנו היא לא להתפשר, ולהשקיע עוד כמה מאות שקלים בקיבוע חזק שיקשה על ניתוק הכספת מהקיר או מהרצפה, אלא אם רכשתם כספת גדולה מאוד ששוקלת כמה מאות קילו ומקרים כאלו לא חייבים לקבע, למרות שגם במקרים אלו זה מאוד מומלץ ויקשה על הגנבים לגנוב מכם ביתר קלות.

תמיד תעדיפו כספת חדשה ומקורית על פני כספת משומשת או מחודשת: כמו בכל דבר אחר בחיים, על דגם חדש ("יד ראשונה" – כמו ברכבים למשל) אומנם משלמים יותר, אבל אורך החיים שלו ארוך יותר, והוא ישרת אתכם טוב יותר באופן משמעותי. כך גם בכל מה שנוגע אל כספות בירושלים ושירותי תיקון כספות בירושלים – אם תבחרו בכספת חדשה ומקורית – היא תחזיק יותר שנים (דגם אמין יכול להחזיק גם עשרות שנים בבית הלקוח) ותהיה יותר חסינה לפריצות וגניבות מצד בלתי מורשים. יתרה מכך, כיום עם שלל ההתקדמויות הטכנולוגיות ניתן לרכוש דגם מתקדם וחדיש טכנולוגיות, אם כי יש לזכור כי ככל שהכספת שלכם תכיל יותר רכיבים דיגיטליים משוכללים – גם העלות שלה תהיה רבה יותר.

תיקון כספת אינה עבודה זולה במיוחד. אנחנו כותבים את זה כאחד הנושאים הראשונים שיש להתייחס אליו בהקשר זה הוא שלקוחות רבים לא מודעים לכך שפריצת כספת היא עסק הרבה יותר מסובך, ומכאן גם הרבה יותר יקר מסתם החלפת צילינדר של דלת או פריצת דלת. משך הפריצה עשוי לארוך בין שעה למספר שעות, כתלות במורכבות של הכספת. אם נוסיף לכך את הזמן והעלות של התקנה של כספת חדשה ניתן להבין שמדובר בעלות שעשויה להגיע אף לאלפי שקלים (כתלות, בעיקר, בעלות הכספת החדשה שמבקשים להתקין).
בהקשר זה נזכיר כי אנו במוקד המנעולנות מספקים שירותי פורץ כספות בירושלים ומזמינים אתכם ליהנות ממחירים טובים, אמינות ומקצועית, ובעיקר טיפול מקצועי ומסור.

דרשו אחריות למספר שנים! ואל תוותרו על כך! אם מוכרים לכם כספת חדשה ולא מוכנים להעניק לכם אחריות למינימום 3 שנים – יש כאן משהו מסריח. כפי שציינו לעיל דגמים חדישים של כספות אמורים לשמש אתכם גם למשך עשרות שנים כל עוד עושים בהם שימוש ע"פ הוראות היצרן וכל עוד הם לא עברו ניסיונות פריצה. כמובן שלא ניתן להבטיח שלא יהיה מי שינסה לפרוץ ולגנוב את תכולת הכספת, אך בהחלט ניתן לתת אחריות לך שבשימוש סביר ונכון – לא יגרם לה שום נזק והיא תשמש אתכם כנדרש. מכאן, שסירוב לתת לכם אחריות לתקופה של מספר שנים אומרת דרשני – ומומלץ לוודא כי אכן מדובר בדגם חדיש ומקורי, ומהי הסיבה שבגינה לא מוכנים לתת לכם אחריות.

אל תמקמו את הכספת במקום גלוי! כידוע "פרצה קוראת לגנב" וכספת מזמינה פורצים לנסות לגנוב אותה. לעיתים רבות אנשים חושבים שהם מוגנים בכך שיש להם כספת, ולכן לא טורחים להסתיר אותה. זוהי טעות מרה – שכן הכספת, גם אם אין בה תחולה יקרה מדי – מזמינה גנבים שלרוב מפנטזים על כך שאם יצליחו לשים עליה את ידם הם יזכו באוצר בלום בשווי מאות אלפי שקלים או יותר, וכך יתכן שבעצם אנחנו "מזמינים" את הגנבים אלינו הביתה. מה עושים? דואגים שאף אחד לא ידע שבכלל קנינו כספת, דואגים להתקין אותה במקום מוצנע וחסוי בבית, ובאופן כללי שומרים על פרופיל נמוך ושקט בעניין זה. המומחים שלנו במוקד המנעולנות, המתמחים בשירותי תיקון והתקנת כספות בירושלים כבר ידעו להמליץ לכם איפה בדיוק כדאי למקם את הכספת החדשה וכיצד תוכלו למזער את הסיכויים לפריצתה.

פזרו סיכונים – אל תשימו את כל הביצים בסל אחד ! טיפ נוסף הינו פיזור סיכונים. גם אם רכשתם את הכספת הכי משוכללת בעולם לא מומלץ כלל שכל דברי הערך שלכם יהיו ממוקמים במקום אחד. כדאי לפצל אותם בין כמה כספות וכמה מוקדים (למשל כספת בבנק), וכמו כן מומלץ תמיד, גם אם יש כספת משוכללת – לרכוש ביטוח תכולה שיגן עליכם וימנע את עוגמת הנפש הנוראה ביום פקודה בו תחזרו הביתה מאירוע או חופשה בחו"ל ותגלו כי פרצו לביתכם. לפיכך ההמלצה החד משמעית שלנו היא פיזור סיכונים וביטוח. זה אמנם יעלה לכם מעט יותר – אבל יגן עליכם מן האפשרות הקשה של להפסיד הכל בבת אחת.

העדיפו כספות בעלות מנגנונים כפולים או משולשים על כאלו בעלות מנגנון אחד. ישנן כספות בשוק אותן פותחים עם מנגנון אחד: קוד דיגיטלי, מפתח, חוגה וכו'. עם זאת ישנם גם דגמים חדישים ומתוחכמים יותר, אשר כדי לפתוח אותם צריך צירוף מסוים – למשל הקשת קוד דיגיטלי + שימוש במפתח – באופן שמקשה על גורמים מסוימים לפרוץ את הכספת. זה כמובן לא יגן עליכם מן הגנבים המתוחכמים ביותר בשוק, שלרוב ינסו פשוט לשבור את הכספת ולקרוע אותה באמצעות כלים כבדים, אך יסייע במקרה שמישהו יצליח לשים את ידו על המפתח ויחכה לשעת כושר לגניבת התכולה.

אל תתקינו את הכספת לבד – היעזרו במומחים. יש כאלו שמעדיפים לחסוך כמה מאות שקלים, לרכוש כספת בחנות, ולנסות להתקין אותה לבד. לרוב הם לא יצליחו לקבע אותה נכון לקיר או לרצפה, ואז התוצאה הישירה היא שיהיה קל יותר לגנוב אותה. במקרים גרועים עוד יותר הם יניחו את הכספת בצורה פגומה או לא מיטבית, באופן שלאחר מספר שנים המנגנונים שלה יפסיקו לפעול כנדרש. לפיכך – אנו ממליצים להתקין כספות רק באמצעות מומחים.

השתמשו בכספת שלכם! ותהנו ממנה! אנשים רבים קונים כספת, מתקינים אותה, ולאחר מכן שמים בה תכשיט או שניים ועוזבים אותה לאורך שנים בלי לגעת בה כלל. אם כבר רכשתם במיטב כספכם כספת חדישה – אנו ממליצים להשתמש בה להינות מהיכולות שלה. כך למשל כשעוזבים את הבית לתקופה ארוכה מומלץ להכניס לכספת את דברי הערך שנשארים בבית, ואפילו שיוצאים מחוץ לעיר מומלץ להכניס אליה את הדברים היקרים ביותר שיש לכם.